/ KOMODY BESTA /

System IKEA BESTA to system mebli opartych na modułach 60x64cm oraz 60x44cm. Przez łączenie modułów, możesz uzyskać dowolny kształt mebla. Komoda, szafka nocna, szafka pod TV. Nieważne, jaki moduł IKEA BESTA wybierzesz, do każdego z nich możesz wybrać swój własny unikalny NJUFRONT. Bądź na czasie!

Jeżeli chcesz całkowicie zmienić wygląd swojej komody, sprawdź również specjalne PANELE GÓRNE i BOCZNE oraz dedykowane UCHWYTY i NOGI NJUFRONT. Tu również możesz wybierać rodzaje i kolory.

Wybierz nogę o wysokości  10cm lub 17cm. Otrzymasz do niej specjalną płytkę mocującą, dzięki której zamocujesz nogę w dowolnym miejscu komody.

PRZEPRASZAMY

Użytkowniku telefonu!
Aplikacja konfiguratora wzorów i kolorów jest dostępna jedynie na tabletach oraz komputerach. Sprawdź koniecznie!

Poniżej przykłady frontów:

Korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, przez co nie możesz w pełni doświadczyć zawartości tej strony internetowej. Skorzystaj z innej przeglądarki np.: Google Chrome, Mozilla Firefox lub Opera.

BESTA

Wybierz kolor
Rodzaj zabudowy
Wybierz rozmiar (szerokość x wysokość)
Kod produktu

Cena 100 PLN

Fronty meblowe Njufront wykonane są z lakierowanej na półmat MDF o grubości 16mm. Każdy front meblowy poddany jest procesowi mechanicznej i ręcznej obróbki, dzięki temu otrzymujesz produkt o najwyższej jakości. Jeżeli chcesz osobiście zobaczyć nasze gotowe meble oraz fronty meblowe, zapraszamy do naszego biura w Warszawie. Skontaktuj się z nami!