FAQ

Dzięki Njufront masz nieograniczoną możliwość aranżacji wnętrza mieszkania pomocą całkiem fajnych, designerskich frontów meblowych, które zachwycą Cię nie tylko swoim oryginalnym wyglądem, ale także doskonałą jakością. Jeżeli planujesz urządzić mieszkanie, z naszą pomocą uzyskasz wspaniały efekt. Produkujemy fronty do szafek kuchennych, fronty do komód oraz fronty do szaf w garderobie, wszystkie dopasowane do korpusów mebli IKEA. W skrócie: możesz wybrać w sklepie IKEA jedną z produkowanych serii BESTA, METOD, lub PAX, kupić korpusy szafek zbudowane z białej płyty meblowej. Następnie kontaktujesz się z nami a my pomagamy Tobie wybrać fronty dopasowane do danego systemu. Ty wybierasz wzór i kolor. Na stornie njufront.pl znajdziesz pomocne w decyzji konfiguratory. Montaż jest bardzo prosty – jak w IKEA.

Jeżeli interesuje Cię zakup frontów lub dodatków meblowych i chciałbyś nam zadać jakieś pytanie dotyczące oferowanej przez nas formy sprzedaży, zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi przez klientów pytaniami. Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

 

JAK WYGLĄDA PROCES ZAMÓWIENIA?

  1. Projekt lub pomysł na wnętrze konsultujesz w sklepie Ikea.
  2. Po wybraniu mebli otrzymujesz listę zakupową.
  3. Kupujesz korpusy mebli BEZ FRONTÓW. Pamiętaj też aby zakupić zawiasy i prowadnice do szuflad. ( W naszym sklepie kupisz fronty, uchwyty i nogi meblowe).
  4. W Njufront wybierzesz fronty w odpowiednim formacie dopasowanym do mebli, które kupiłeś w IKEA. Nasz specjalny konfigurator ułatwi Ci wybór formatu, wzoru i koloru frontów.
  5. Jeśli chcesz, Twoje fronty mogą mieć kolor dowolnie przez Ciebie wybrany z palety NCS lub możesz wybrać jeden z kolorów naszej palety.
  6. Możesz dobrać także mosiężne, miedziane lub skórzane uchwyty meblowe do swoich mebli. Znajdziesz je na naszej stronie.
  7. W przypadku systemu BESTA możesz także dobrać drewniane nogi meblowe do swoich mebli dostępne na naszej stronie. Nogi są lakierowane. Polecamy wybranie tego samego koloru nóg meblowych i frontów ale możesz także wybrać inny kolor. Sam decydujesz jak będzie wyglądał Twój mebel.

 

CZY TRZEBA SAMEMU DOBRAĆ KORPUS IKEA?

Sam wybierasz korpus mebli IKEA lub robi to za Ciebie projektant odpowiedzialny za projekt Twojego wnętrza.

 

CZY NJUFRONT MA SKLEP STACJONARNY?

Njufront to sklep internetowy. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego.

 

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA FRONTÓW NA ŻYWO?

Przez naszą stronę internetową możesz zamówić próbkę frontu lub koloru. Po wcześniejszym umówieniu się z nami możesz obejrzeć fronty, uchwyty i nogi meblowe w naszej pracowni.

 

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA INNEGO KOLORU NIŻ KOLOR Z PROPONOWANEJ PALETY?

Możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL lub NCS.

 

CZY SAM MUSZĘ ZAMONTOWAĆ FRONTY DO MOICH MEBLI?

Fronty Njufront są montowane do mebli IKEA na takiej samej zasadzie co fronty IKEA. Możesz zamontować je samodzielnie lub możesz zamówić montaż w sklepie IKEA za dodatkową opłatą.

 

CO Z BOCZNYMI PANELAMI MEBLI? CZY BĘDĄ ONE DOPASOWANE DO FRONTÓW?

W naszym sklepie możesz zamówić także panele maskujące (panel prawy, lewy i górny) w tym samym kolorze co wybrane przez Ciebie fronty. Montowane są one do korpusów meblowych za pomocą wkrętów od środka mebla. Podobnie jak w przypadku frontów możesz zamontować je sam lub zamówić montaż w IKEA.

 

do góry
© Copyright 2017 NJUFRONT.PL    ·    WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl