Regulamin

REGULAMIN WWW.NJUFRONT.PL ORAZ WARUNKI REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1. Niniejszy Regulamin określa prawa i obowiązki podmiotów świadczących i korzystających z usług za pośrednictwem serwisu www.njufront.pl i obowiązuje od dnia 7 września 2016 roku na czas nieokreślony. Korzystanie z Serwisu oraz złożenie zamówienia jest równoznaczne, z akceptacją przez Kupującego niniejszego Regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie przez Właściciela Serwisu danych osobowych Kupującego, w celu prawidłowej realizacji jego zamówienia, oraz gdy jest to niezbędne dla wypełnienia innych, prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Właściciela Serwisu.

2. Strona internetowa www.njufront.pl, zwana dalej Serwisem, powstała w celu umożliwienia zamawiania frontów i dodatków meblowych produkowanych na wymiar pod zamówienie Kupującego.

3. Właścicielem Serwisu, zwanym również Producentem, oraz administratorem danych jest NJUFRONT.PL Marek Ilmer, zarejestrowane pod adresem 04-305 Warszawa, ul.Hetmańska 9/2.

4. Przewidywany czas realizacji zamówienia elementów meblowych na wymiar wynosi 20 dni roboczych. Rzeczywisty czas realizacji zamówienia jest możliwy do określenia w dniu złożenia przez Kupującego zamówienia.

5. Złożenie zamówienia produkcji frontów i innych elementów na zamówienie następuje w momencie zaksięgowania środków pieniężnych wpłaconych przez Zamawiającego na konto Właściciela.

6. W przypadku niezgodności dostarczonych elementów z zamówieniem, Kupujący ma prawo do reklamacji. Wszelkie zastrzeżenia co do ilości i jakości dostarczonych elementów, Kupujący ma obowiązek zgłosić w momencie dostawy elementów, przed ich montażem. Wady elementów, zauważone podczas eksploatacji elementów, Kupujący ma obowiązek zgłosić Producentowi w terminie 7 dni od ich powstania.

7. Wszelkie wady i reklamacje należy zgłaszać na adres mailowy biuro@njufront.pl

8. Wszystkie elementy meblowe produkowane pod marką Njufront objęte są gwarancją Producenta.

9. Kupującemu nie przysługuje prawo zwrotu towaru produkowanego na zamówienie. Zwrot elementów zamówionych do produkcji nie jest możliwy zgodnie z art. 38 § 3 ustawy o Prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku: „Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.”

10. Odpowiedzialność na prawidłowy montaż elementów spoczywa na Kupującym. Producent nie odpowiada za wady elementów powstałe w wyniku złego montażu.

11. Nazwa Njufront, wszystkie treści zawarte w Serwisie w tym grafiki, zdjęcia, znak towarowy i baza informacji podlegają ochronie prawnej.

12. Serwis gromadzi informacje dotyczące Kupujących (dane osobowe), które przetwarza w celach prawidłowego świadczenia usług, a także w celach operacyjnych i statystycznych oraz gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez www.njufront.pl

13. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do wysyłania pod wskazany przez Kupującego adres e-mail, informacji systemowych i innych wiadomości. Kupujący w każdej chwili ma prawo zrezygnować z otrzymywania e-maili.

14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2000 nr 22 poz. 271 ze zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141 poz. 1176 ze zm.), ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93 ze zm.) oraz przepisy Polskiego Kodeksu Cywilnego.

15. Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Regulaminie Serwisu.

do góry
© Copyright 2017 NJUFRONT.PL    ·    WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl