Zwroty i reklamacje

Szczegółowe warunki zwrotów i reklamacji określone zostały w regulaminie njufront.pl.

Najważniejsze co powinniście wiedzieć -> nasze fronty, panele, blendy, nogi meblowe i inne produkty oznaczone "PRODUKT NIEPREFABRYKOWANY, NA ZAMÓWIENIE" są elementami nieprefabrykowanymi i są produkowane na zamówienie wg. wybranej przez Was specyfikacji. Z tego powodu, po ich zamówieniu nie przysługuje Tobie prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny (zgodnie z art. 38 § 3 ustawy o Prawach Konsumenta).

Na pozostałe, gotowe elementy jak uchwyty meblowe, przysługuje Wam 14-dniowy czas zwrotu, pod warunkiem nieuszkodzonego opakowania i jego zawartości. Koszt zwrotu zakupionego towaru pozostaje po Konsumenta a jego koszt można sprawdzić w oparciu o cennik przesyłek Poczty Polskiej https://cennik.poczta-polska.pl/ .

Na wyprodukowane i dostarczone elementy otrzymujecie gwarancję. Przed zapakowaniem, każdy front i element meblowy przechodzi kontrolę jakości. Ważne jest, abyście po otrzymaniu przesyłki sprawdzili w obecności kuriera, czy nie został uszkodzony w transporcie.

Pozasądowe sposoby rozwiązania sporów: możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów czy stowarzyszeń zajmujących się ochroną praw konsumentów w tym Stowarzyszenia Konsumentów Polskich udzielających porad pod adresem e-mail: porady@dlakonsumentow.pl.

Posiadacie również możliwość złożenia skargi drogą elektroniczną za pomocą unijnej platformy internetowej ODR (Online Dispute Resolution) dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Pełna nazwa firmy: 360 PROJEKT Marek Ilmer

Adres do składania reklamacji: NJUFRONT.pl - ul. Dąbrowiecka 6b/2, 03-932 Warszawa lub mailowo na: biuro@njufront.pl

Jeżeli macie pytania, zapraszamy do kontaktu.

Więcej szczegółów dotyczących reklamacji znajdziecie również w naszym regulaminie.

Formularz odstąpienia od umowy.

do góry
© Copyright 2017-2021 NJUFRONT.PL    ·    WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE;   ·    Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl